O mnie

:)

Nazywam się Nicoletta. Gotowanie jest moim hobby od 2010 roku. Pasjonuję się także fotografią i grafiką. Mieszkam, pracuję i studiuję w Krakowie. Mam 3 urocze szczurki i jednego wspaniałego faceta, który dzielnie znosi wszelkie eksperymenty kulinarne :) Jak na studentkę przystało - mam też współlokatorów, których z zamiłowaniem obdzielam domowymi wypiekami. 

Interesują mnie wszystkie kuchnie świata - staram się wyszukiwać lub tworzyć ciekawe przepisy, poszukuję nowych smaków, choć nie uciekam od bezpiecznej klasyki. Z chęcią przygotowuję desery i piekę ciasta, nie kupuję też gotowego pieczywa. Wszystkie chleby i bułeczki wypiekam w mojej "domowej piekarni". Przygotowuję przetwory i nalewki, próbuję win z różnych stron świata i piw  których nie znajdziecie w ofercie standardowego sklepu. Gromadzę książki i prasę kulinarną. 

Na blogu dzielę się z wami sprawdzonymi przepisami, do których sama z chęcią wracam - choć najchętniej poczęstowałabym was przygotowaną potrawą :) Dzielenie się z innymi jest w gotowaniu najfajniejsze! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz